Wykonujemy systemy internetowe takie jak strony firmowe czy sklepy internetowe Wykonujemy systemy internetowe takie jak strony firmowe czy sklepy internetowe Świadczymy usługi fotograficzne

Sklepy Internetowe

     W dzisiejszych czasach wyszukiwanie produktów i usług w Internecie stało się business-over-coffee-psdnajpopularniejszym sposobem zdobywania informacji o usługodawcach i ich ofercie. Tradycyjne przeglądanie gazety z ogłoszeniami ustąpiło miejsca wpisaniu odpowiedniej frazy w pole wyszukiwarki internetowej. W dobie Internetu to sklep internetowy daje firmie prowadzącej sprzedaż praktycznie nieograniczone możliwości dotarcia do klienta. To dzięki profesjonalnie wykonanemu sklepowi internetowemu, Twoja firma umożliwi klientowi zapoznanie się ze swoją ofertą, poznanie szczegółów oferowanych usług, produktów oraz ich cenników, a także nawiązanie kontaktu i współpracy.

     Dlatego nasza oferta skierowana jest w szczególności do przedsiębiorców zajmujący się handlem i usługami wszelkiego rodzaju, którzy postanowią rozszerzyć rynek zbytu na swój asortyment poprzez rozpoczęcie sprzedaży w Internecie lub zmodernizować istniejący już sklep internetowy.

    

Firma ProSimple przewiduje dla tego rodzaju szczególnych klientów następujące usługi:

  • Fachową pomoc w określeniu potrzeb i wymagań, które projektowany system informatyczny/strona WWW/sklep internetowy miałby realizować,
  • Doradztwo w zakresie możliwości, jakie oferują współczesne platformy sklepów internetowych, a które mogłyby zostać wykorzystane przez konkretnego klienta (przedstawienie klientowi przydatnych mu funkcjonalności sklepu internetowego, np. modułów wyboru form, metod i waluty płatności, wyboru wersji językowej strony itp.)
  • Przygotowanie projektu graficznego dla zamawianego sklepu lub zaadoptowanie gotowych rozwiązań
  • Możliwość wprowadzenia asortymentu do systemu
  • Programowanie systemu informatycznego/strony WWW/sklepu internetowego
  • Publikacji witryny internetowej na serwerze w Internecie
  • Doradztwo w zakresie korzystania i obsługi systemu informatycznego.
  • Kontynuowanie współpracy (np. w zakresie aktualizacji zdjęć produktów w sklepie pod kątem zmieniającej się oferty klienta, zaprogramowanie nowej funkcji itp.)

bussiness small     Należy także podkreślić, że dokładność i szczegółowość opisu oferowanych produktów i świadczonych usług oraz oprawa graficzna w bardzo dużym stopniu wpływają na zainteresowanie klientów ofertą prezentowaną na stronie internetowej firmy czy w sklepie internetowym. Niezmiernie pozytywny wpływ na postrzeganie firmy przez potencjalnego klienta – użytkownika strony internetowej, ma możliwość przejrzenia zdjęć prezentujących firmę, produkty (oraz, np. proces ich powstawania), czy nawet pracowników firmy.

     Zdjęcia umieszczone na stronie internetowej są jednym z kluczowych elementów witryny, który ma bezpośredni wpływ na decyzję konsumenta o dokonaniu zakupu. Profesjonalne fotografie mają niebywale istotne znaczenie przy prezentacji oferty, np. w sklepach internetowych, ponieważ przy zakupach internetowych możliwości oceny asortymentu są w pewien sposób ograniczone. W tym przypadku to właśnie zdjęcia pełnią rolę czynnika wpływającego na podjęcie decyzji o zakupie. Dlatego też firma ProSimple proponuje także usługi fotografii produktowej i innych usług fotograficznych, powiązanych z budowaniem serwisów internetowych.