Wykonujemy systemy internetowe takie jak strony firmowe czy sklepy internetowe Wykonujemy systemy internetowe takie jak strony firmowe czy sklepy internetowe Świadczymy usługi fotograficzne

Strony Firmowe

     W dobie Internetu posiadanie firmowej strony internetowej stało sięman wit globe niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstw na rynku. Firmowa strona internetowa stanowi powszechnie dostępną wizytówkę firmy, umożliwiając dotarcie z ofertą do potencjalnie nieograniczonej liczby klientów, co jest nieosiągalne za pomocą tradycyjnych metod. Dlatego, niezależnie od wielkości i profilu prowadzonej firmy, każdy przedsiębiorca musi zdać sobie sprawę z tego, jak wielkie możliwości rozwoju daje obecność oferty firmowej w globalnej sieci.

     Oferta firmy ProSimple jest odpowiedzią na potrzeby podmiotów, które chcą ‘zaistnieć’ w Internecie. Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów, wychodząc do nich z w pełni kompleksową ofertą stworzenia Strony Internetowej, oferując następujące usługi:

 • Bezpłatnego korzystania z automatycznego systemu wstępnej specyfikacji i wyceny usługi (oferuje się bezpłatną usługę dla potencjalnych klientów korzystania z automatycznego systemu wstępnej specyfikacji i wyceny usługi. Ten automatyczny system pozwala na sprecyzowanie przez klienta parametrów zamówienia i jego wstępną wycenę, dając podłodze do bardziej szczegółowego omówienia zakresu świadczonej usługi).
 • Doradztwo i pomoc w określeniu potrzeb, i oczekiwań klientów w stosunku do planowanego systemu informatycznego, a także pomocy przy zdefiniowaniu wymagań i parametrów strony (w tym przedstawienie klientowi przydatnych mu funkcjonalności strony internetowej)
 • Zaprojektowanie wyglądu zamawianej strony (projekt graficzny) oraz jej funkcjonalności Wykonanie fotografii do umieszczenia na zamawianej przez klienta witrynie, w tym – fotografia produktowa (również w formie prezentacji produktów w 360 stopniach)
 • Stworzenie strony internetowej z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Proces programowania strony internetowej dokonywany będzie z zastosowaniem nowoczesnych technologii i uwzględniać będzie specyfikę różnego rodzaju urządzeń, w tym także - urządzeń mobilnych.
 • Pośrednictwo w zakupie domeny i hostingu odpowiedniego do opublikowania zamawianej strony
 • Dostosowywania zamówienia do zmieniających się oczekiwań klienta w trakcie powstawania systemu/strony - klient ma możliwość zgłaszania uwagi i konsultowania kształtu tworzonego produktu w trakcie prac developerskich
 • Testowanie systemu informatycznego. System jest testowany pod kątem poprawności jego funkcjonowania, w tym także poprawności działania strony na urządzeniach mobilnych, tj. telefonach lub tabletach.
 • Publikacja witryny internetowej na serwerze w Internecie
 • Doradztwo dla klienta, dotyczące korzystania i obsługi nowopowstałego systemu informatycznego (m.in. z zakresu zarządzania stroną, aktualizacji treści itp.)
 • Wstępne pozycjonowanie strony Kontynuowanie współpracy (np. w zakresie aktualizacji zdjęć pod kątem zmieniającej się oferty klienta, zaprogramowanie nowej funkcji itp.)
 • Utworzenie Fanpage zgodnego wizualnie z utworzoną stroną internetową

zarowki    Należy także podkreślić, że dokładność i szczegółowość opisu oferowanych produktów i świadczonych usług oraz oprawa graficzna w bardzo dużym stopniu wpływają na zainteresowanie klientów ofertą prezentowaną na stronie internetowej firmy czy sklepie internetowym. Niezmiernie pozytywny wpływ na postrzeganie firmy przez potencjalnego klienta – użytkownika strony internetowej, ma możliwość przejrzenia zdjęć prezentujących firmę, produkty (oraz, np. proces ich powstawania), czy nawet pracowników firmy.

     Zdjęcia umieszczone na stronie internetowej są jednym z kluczowych elementów witryny, który ma bezpośredni wpływ na decyzję konsumenta o dokonaniu zakupu. Profesjonalne fotografie mają niebywale istotne znaczenie przy prezentacji oferty, np. w sklepach internetowych, ponieważ przy zakupach internetowych możliwości oceny asortymentu są w pewien sposób ograniczone. W tym przypadku to właśnie zdjęcia pełnią rolę czynnika wpływającego na podjęcie decyzji o zakupie. Dlatego też firma ProSimple proponuje także usługi fotografii produktowej i innych usług fotograficznych, powiązanych z budowaniem serwisów internetowych.